Active Drops

Active Drops Kabızlık Gidermeye Yardımcı

Active Drops; Kabızlık, genellikle mide ağrısına neden olurken, mide ağrısı kabızlık dışında görülüyorsa apandisit ya da bağırsak tıkanıklığı gibi daha ciddi durumlara işaret ediyor olabilir. Mide ağrısının kabızlık nedeniyle mi yoksa başka rahatsızlıkların sonucu olarak mı ortaya çıktığını belirlemek için belirtilerin izlenmesi gerekir. Kabızlık basur-hemoroid gibi hastalıklara yol açabilir ciddiye alınması gereken bir bir durumdur.

Active Drops Nedir?

Active Drops sindirim sisteminizi rahatlatıcı, mide yanması, şişkinlik, hazımsızlık kabızlık gibi sorunlarınıza karşı tamamen bitkisel bir üründür ve kimyasal içermez.

Active Drops Faydaları

• Active Drops Kabızlık Sorununuzn giderilmesine yardımcı olur ?
• Active Drops Mide yanması gibi durumlarda kullanıldığında faydalıdır.
• Active Drops mide şişkinliği sorunlarına yardımcı bir üründür.
• Active Drops tembelleşen bağırsaklarda sindirim siteminizi haraketlendiren, sindirimi kolaylaştırmaya yardımcı bir üründür.
• Active Drops ilaç değildir, tamamen bitkisel yardımcı bir üründür.

Mide yanması; mide asidinin yemek borusuna doğru kaçak yapması sonucu yemek borusundan gırtlağa doğru oluşan yanma, ekşime hissidir. Yemeklerden sonra mide yanması şikayetiniz varsa öncelikle buna neden olan yiyecekleri belirlemeli ve yanma hissini arttıran besinlerden uzak durmalısınız. Mide yanması, günümüzde milyonlarca insanı etkileyen ve yaşam kalitesini düşüren bir sağlık sorunudur ancak beslenmenizde yapacağınız değişikliklerle büyük ölçüde kontrol altına alınabilir ve yol açtığı rahatsızlıklar azaltılabilir. Activ Drops bu tür problemlerinizde kullanabileceğiniz yardımcı bitkisel bir üründür.

ACTİVE DROPS'U KİMLER KULLANMALI ?

Active Drops'u mide şişkinliği olanlar, mide yanması şikayeti çekenler, hazımsızlık sorunu yaşayanlar, kabızlık sorunu yaşayanlar destekleyici ürün olarak kullanabilir.

Active Drops Mide Şişkinliği Ve Gaz ?

Zayıf ya da kilolu pek çok kişi için gaz ve şişkinlik önemli bir sorun. Gün boyu karın ve çevresinde ağrı ile seyreden gaz ve şişkinlik; yediğiniz yiyeceklere bağlı olabilir. Active Drops bu şikayetlere karşı yardımcı bir üründür.


YUKARI